Jak creatin ethyl ester funguje?

Pravidelnou konzumací kreatin monohydrátu se zvyšuje množství svalové hmoty, síly a celkový atletický výkon. To je fakt, který byl prokázán výzkumy i samotnými uživateli. Nicméně je velmi špatně v těle absorbován, to znamená, že je potřeba konzumovat větší množství, aby se projevily pozitivní účinky. Creatin ethyl ester byl vyvinut za účelem zvýšení vstřebatelnosti v těle při konzumaci podstatně menších dávek, než je tomu u klasického kreatin monohydrátu. Kreatin monohydrát je semi-lipofilní. To znamená, že neefektivně využívá tuk jako dopravní mechanismus. Esterifikací látek (v tomto případě kreatin monohydrátu), se zvyšuje jejich lipofilita a díky této vlastnosti kreatinethylester využívá tuk mnohem efektivněji při prostupování buněčnou stěnou a mnohem lépe působí na buněčné procesy. Ve stručnosti to znamená, že kreatinethylester potřebuje daleko nižší dávkování (absorpce esterifikoveného kreatinu se zvýší) a tím se omezí i negativní vliv kreatinu na organismus (zažívací potíže, nadýmání atd.).

Gymnastický míč je součástí každého dobrého fitcentra. Proteiny a aminokyseliny slouží jako stavební složka svalů.

Jaké jsou výhody creatinethylesteru?

Suplementací kreatinethylesterem získáte veškeré výhody jako při užívání klasického kreatin monohydrátu, plus ještě pár bonusů, jako je zvýšená rychlost absorpce, žádné zažívací problémy atd. Shrňme si výhody užívání kreatinethylesteru:

  •       zvýšení svalové hmoty
  •       svalová hypertrofie (růst svalů)
  •       zvýšení síly
  •       zvýšení výkonu v krátké době
  •       žádné nadýmání
  •       rychlé vstřebávání

Anabolizéry jsou založeny na bázi NO. Kloubní výživa se často používá v kulturistice. V dnešní době již seženete stimulanty v nejrůznějších formách. Iontové nápoje je možné konzumovat kdykoliv.

Dávkování

Typické dávkování kreatin ethylesteru je 3-6g denně. Nicméně, tato dávka se může lišit v závislosti na tělesné hmotnosti a tréninkové úrovni. Při jakýchkoliv pochybnostech se řiďte dle návodu na etiketě výrobku.

Má kreatinethylester nějaké vedlejší účinky?

Žádné vedlejší účinky nebyly nikdy prokázány.

Proteiny na růst svalů jsou ideální při intenzivním tréninku v posilce. 

Nabídka creatin ethyl esteru v internetovém obchodě »


Reklama:


Jízdní kola pro každého sportovce. Kvalitní s levná horská kola nabízí eshop Levná-horská-kola.cz.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!