Creatin HMB

Creatin HMB je jednomolekulová substance vázající známý creatin s derivátem aminokyseliny L-leucin – HMB (Hydroxy-methyl-butyrát). Jednomolekulová pevná vazba spojující kreatin s HMB je výsledkem technologicky náročné syntézy za účelem získání synergického násobku síly, účinku a stupňujícího se anabolického efektu obou dvou látek. Užívání této jednomolekulové substance CREATIN-HMB je mnohem lepší a efektivnější než samotné užívání těchto přípravků separovaně, protože se oba přípravky vázané pevnou vazbou vzájemně nejen doplňují, ale jejich výsledný efekt je navíc ještě násobně multiplikován.

CREATIN-HMB je určený pro nárůst a ochranu svalové hmoty

Doporučená denní dávka je kolem 3 gramů – nejlépe cca 45 min. před fyzickou zátěží, jinak rozdělit dávku na 3x 1 gram a užít nalačno v průběhu dne. Pokud trpíte onemocněním štítné žlázy doporučuje se užívání látky konzultovat s ošetřujícím lékařem. Tri creatine malate je sloučenina kreatin monohydrátu a kyseliny maleinové. Skládá se z tří molekul kreatinu připojených k jedné molekule kyseliny.

Vitamíny a minerály jsou důležitá složka potravy. Proteiny jsou určeny zejména k budování kvalitní svalové hmoty. Hubnutí zdravě, efektně a s úsměvem. Kvalitní sportovní výživa a suplementy pro Vaši vysněnou postavu.

Výhody suplementace kreatin malátu:

  • lepší rozpustnost ve vodě
  • rychlejší vstřebání – dodání energie do svalů
  • nedráždí trávicí trakt
  • zvyšuje produkci ATP – okamžitý zdroj energie
  • vyšší biologická využitelnost
  • vhodný i pro vytrvalostní zátěž a zlepšení regenerace

Creatin je přirozenou částí svalové hmoty, kde hraje primární roli při přenosu a zachování energie. Pomáhá produkovat a uvádět do oběhu ATP, která je zodpovědná za svalovou kontrakci. Pro své výrazné anabolizující účinky se stal velmi oblíbeným doplňkem sportovní výživy.

Tri creatine malate je efektivnější forma kreatinu

Používá se pro zvýšení hmotnosti, nárůst svalové hmoty s minimem tuku, síly, vytrvalosti, výbušnosti, pro celkové zlepšení sportovního výkonu. Doporučená dávka: denní dávka v ČR se pohybuje kolem 5 g. Trénink: 2 – 3 g před / po tréninku, 2 – 3 g před spaním. Den bez zátěže: 2 – 3 g v průběhu dne, 2 – 3 g před spaním.

Nabídka creatin ethyl esteru v internetovém obchodě »


Reklama:


Jízdní kola pro každého sportovce. Kvalitní s levná horská kola nabízí eshop Levná-horská-kola.cz.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!