CEE

Creatin Ethyl Ester (CEE) je v současnosti jednoznačně jedním z nejúčinnějších doplňků sportovní výživy pro nárůst svalové síly a svalové hmoty bez zbytečného tuku. CEE je nová forma doplňků výživy na bázi kreatinu, je perfektně rozpustným kreatinem, jehož výsledkem je dokonalé vstřebání a stálost (zajišťuje až 45krát větší účinnost a absorbovatelnost než normální kreatin). Pokud toužíte získat novou svalovinu, větší sílu a zlepšit regeneraci, je pro Vás Creatine Ethyl Ester tou nejlepší možnou volbou. Jeho účinnost není potvrzena jen řadou vědeckých studií, dokládá ji i fakt, že se jedná o nejprodávanější sportovní doplněk výživy současnosti, o kterém mluví uživatelé pouze v superlativech.

Proteinové tyčinky jsou super! Posilovací lavice Vám pomohou zvětšit svalovou hmotu, vytvarovat Vaše tělo, zlepšit fyzičku a zvýšit sebevědomí. Solární kosmetika je důležitá pro opalování v solárku.

V čem je Creatin Ethyl Ester jiný od běžných kreatin monohydrátů?

CEE vykazuje vynikající vstřebatelnost a využitelnost, mnohokrát vyšší, než se dá očekávat u běžného kreatinu, odpadá také nutnost užívat současně dextrózu, jak je tomu v případě mnoha jiných výrobků s kreatinem na trhu.

Co vše mohu očekávat od výrobků na bázi Creatin Ethyl Esteru?

Jaké benefity zmiňovaný výrobek přináší? Zvýšený nárůst čisté svalové hmoty a síly, zvýšenou vytrvalost a schopnost regenerace, žádné ukládání tuků, ani otoky. Žádné další naplňovací fáze – CEE přímo prostoupí svalovou buňkou, žádné nadýmání, křeče či dehydratace.

Jak mám Creatin Ethyl Ester dávkovat a užívat?

Každý den spolkněte 2x dvě kapsle, první dávku volte 30 minut před tréninkem a druhou ihned po tréninku. V netréninkový den užijte 1 dávku v dopoledních hodinách, druhou před spaním.

Stačí mi k nárůstu svalové hmoty pouze tento přípravek?

Doporučujeme, abyste po dobu užívání CEE věnovali maximální pozornost své stravě. Nezapomeňte, že potřeby Vašeho těla činí okolo 2 g bílkovin na 1 kg hmotnosti, stejně tak je nutný dostatečný přísun sacharidů! Splníte-li zmíněné podmínky, budete-li tvrdě trénovat a věnovat dostatečný čas odpočinku, Vaše tělo bude reagovat růstem jako nikdy předtím. Také je doporučeno používat CEE společně s proteinovými doplňky výživy, pak budete mít jistotu, že Vaše svaly mají z čeho růst! Chcete-li ještě o stupeň výše, zkombinujte CEE a proteiny s některým NO doplňkem!

Který z nabízených CEE mohu použít?

Můžete zvolit některý z Creatin Ethyl Esterů z nabídky společností se sportovní výživou.

Nabídka creatin ethyl esteru v internetovém obchodě »


Reklama:


Jízdní kola pro každého sportovce. Kvalitní s levná horská kola nabízí eshop Levná-horská-kola.cz.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!